top of page

Як видалити жирні плями, цвіль і грибок перед фарбуванням?
Перед фарбуванням переконайтеся, що поверхня стін очищена від будь-яких забруднень і забруднень. Цвіль — поширене явище, з яким ми намагаємося боротися. Це наслідок надмірної вологості або недостатньої вентиляції. Його слід повністю виключити через його канцерогенність, алергію та захворювання, що загострюють вплив на дихальні шляхи. На ринку будівельної хімії існують спеціальні заходи для розв'язання цієї проблеми.

Усунення жирних плям

Якщо на стіні є плями, перед фарбуванням вимийте її теплою водою з милом. Надзвичайно стійкі, жирні забруднення можна видалити за допомогою екстракційного бензину або препаратів, які глибоко проникають в основу. Після видалення плям наступним кроком є ​​покриття стіни належним чином розведеною ґрунтовкою Greinplast U або шаром ґрунтовки Greinplast FWG. Ґрунтувальну фарбу можна додатково тонувати відповідно до кольорів, підібраних для даної стіни. На завершення наносимо два шари відповідної інтер’єрної фарби обраного кольору.

Ліквідація плям

Якщо плями є наслідком затоплення, слід вжити заходів, щоб усунути причину плям і ретельно висушити стіну. Рекомендується змити сліди одноразового заливання теплою водою та застосувати відповідні заходи для запобігання повторних плям на стіні, тобто ґрунтовку Greinplast U.

Усунення грибків і цвілі

Щоб позбутися від цвілі на стінах, потрібно з’ясувати й усунути причину її утворення. Поки ми не усунемо фактори, що сприяють розвитку плісняви ​​та грибків, жодне лікування не принесе очікуваних результатів у довгостроковій перспективі. Якщо, окрім чорного покриття, поверхня на стіні не була пошкоджена, видаліть плями та знебарвлення вологою щіткою з жорсткою щетиною. Після такої обробки ми покриваємо стіну фунгіцидом згідно з рекомендаціями виробника (Greinplast AG), а потім використовуємо підготовку або ґрунтовку фарби. Коли поверхня висохне, ми можемо пофарбувати її обраною інтер’єрною фарбою. Для таких приміщень, як кухня та ванна кімната, слід використовувати фарби з водовідштовхувальними властивостями (фарби з меншим водо- і вологопоглинанням). Такими властивостями володіють латексні фарби Greinplast Elegance і Greinplast Ceramic.

Kommentare


bottom of page