top of page

Як вибрати плитковий клей за його параметрами?


При виконанні плиткових робіт не завжди приділяється достатньо уваги технічним параметрам клею. Часто вони не відображаються виробниками або представлені загадковими буквами та цифрами. Компанія Greinplast прискіпливо пояснює клієнтам ці параметри плиткових клеїв у спеціальній теці (в галереї вище), що полегшує точний підбір клею за типом облицювання та підкладки. Крім того, на упаковуванні клеїв розміщені піктограми, що повідомляють про їх властивості.


Параметри та маркування на упаковуванні плиткового клею


При виборі плиткового клею не варто звертати увагу виключно на номенклатуру на упаковуванні. У пропозиції різних компаній є певні зловживання, які можуть ввести клієнта в оману. Технічні параметри даного виробу є найважливішими і їх слід враховувати при виборі товару. Назва «супергнучкий» клей не завжди має технічні параметри, що підтверджують цю особливість. Тому слід уважно читати дані на упаковуванні й керуватися якістю товару, а не тільки його ціною.


Маркування C1 є основним зчепленням з основою. Клеї з параметром С1 слід використовувати на стійких поверхнях, що не деформуються в приміщенні. Однак для теплої підлоги вони не підійдуть. Клеї з параметрами С2 характеризуються вдвічі більшою адгезією, ніж клеї з параметром С1. Їх можна використовувати як зовні, так і всередині, а також на теплих підлогах або на невеликих балконах.


Інший символ - Т - означає зменшений стік. Це дуже важливий параметр, адже популярністю стала велика, важка плитка, яка при неправильному виборі клею може ковзати під дією сили тяжіння.


Параметр, позначений літерою E, належати до подовженого часу обробки. Підрядник, змішуючи клей, має відкритий час роботи до 30 хвилин. Символ F, своєю чергою, свідчить про те, що клей має властивість швидкого схоплювання.На цей час Greinplast пропонує 9 видів плиткових клеїв від P10 до P90LD. Наприклад, клей P30LD призначений для керамічної та керамогранітної плитки, тобто для плитки зі зниженим водопоглинанням (нижче 3%).


P40LD — гнучкий клей для керамічної плитки. P70LD має подібні параметри, але виготовлений на білому цементі, на який можна клеїти натуральні камені.


Клеї P60LD і P80LD характеризуються додатковим параметром - S1. Це клеї з високою адгезією до основи, зниженою текучістю, подовженим відкритим часом і можливістю приклеювання плитки або облицювання до деформованих поверхонь, наприклад, на балконі або терасі.


З іншого боку, P90LD відрізняється підвищеними параметрами міцності й високою гнучкістю типу C2E S1. Завдяки напіврідкій консистенції забезпечує 100% заповнення під плиту. Характерною особливістю клею P90LD є те, що він добре працює в популярному способі укладання плитки на плитку.


Вся продукція Greinplast характеризується великим комфортом роботи та дуже хорошими технічними параметрами. Більшість із них мають пилознижуючі присадки (параметр LD – Low Dust). Це забезпечує більшу гігієнічність і зменшує кількість пилу під час роботи з плиткою.Компанія Greinplast, розширюючи асортимент продукції, представила абсолютно новий армований клей P25 для керамічної та керамогранітної плитки.


P25 використовується для наклеювання керамічної та керамогранітної плитки з водопоглинанням нижче 3% на стійкі горизонтальні та вертикальні поверхні зі зниженою течією та подовженим відкритим часом. Клей можна використовувати на мінеральних основах, таких як: цемент, цементно-вапняний, вапняно-цементний, гіпсові штукатурки, цегляні стіни, керамічні порожнисті блоки, пористий бетон, бетонні поверхні.


Клей морозостійкий і водостійкий. Може використовуватися як всередині будівель, в сухих і тимчасово вологих приміщеннях, так і на стійких поверхнях вертикальних зовнішніх стін будівель.


Запрошуємо вас ознайомитися з детальними технічними параметрами та властивостями плиткового клею Greinplast P25 та інших клеїв з пропозиції Greinplast.Comments


bottom of page