Greinplast Україна.jpg

Greinplast & Greinplast • Karpaty

Greinplast sp.z o.o. – це польська сімейна компанія, яка з 1997 року динамічно розвивається й успішно зміцнює свої позиції на міжнародному ринку будівельної індустрії, про що свідчать відгуки партнерів та безліч європейських  відзнак та нагород.

Greinplast • Karpaty — це єдиний офіційний представник в Україні, який ось уже упродовж 19 років незмінно дотримується цінностей і філософії компанії.

Асортимент

Пропозиція GREINPLAST налічує понад 230 видів продукції, серед яких високо цінуються:


- системи утеплення,
- штукатурки,
- фасадні та внутрішні фарби,
- облицювання фасадів,

- шпаклівки та покриття,

- плитковий клей,

- внутрішні декоративні системи,

- гідроізоляція,

- ґрунтовки,

- просочення та багато іншого.

Досвід

Усе розпочалося в 1999 році з випуску першої партії пінопласту. Працюючи з матеріалами різних виробників будівельних сумішей (для комплексного застосування нашого пінопласту в системах утеплення), методом спроб і помилок, ми знайшли той продукт, який, на нашу думку, найкраще відповідає критерію «Ціна-якість». І як результат, у 2003 році ми стали офіційними партнерами й представниками Greinplast Sp.z o.o. (Польща) на території України. Яскравим підтвердженням правильності нашого вибору є чисельні відгуки й довготривала співпраця із забудовниками, державними структурами, територіальними громадами, ОСББ, бригадами, майстрами, а також участь у програмах “IQ Energy” й  «Прозоро».

Відносини

Greinplast щодня тісно співпрацює з підрядниками, надаючи технічну підтримку та консультації щодо новітніх технологій. В результаті йому довіряють професіонали, які цінують індивідуальне обслуговування і рекомендують своїм клієнтам продукцію з черепахою в логотипі.

Турбота

Продукція Greinplast призначена для професіоналів - свідомих і вимогливих будівельних підрядників. Їх перевагою є висока якість, яка досягається завдяки використаній сировині та залученню команди експертів, які вдосконалюють рецептуру продукції в сучасній, фірмовій лабораторії. Компанія розвиває та вдосконалює власні технології виробництва та використання інноваційних матеріалів для будівництва. Розповсюдження здійснюється через мережу філій та представництв по всій країні.

Місія GREINPLAST

Ми Створюємо Естетику Житлового Простору

«Ми представляємо будівельні продукти та технології, завдяки яким зовнішній вигляд та функціональність будівель приносять задоволення інвесторам, підрядникам та власникам, сприяючи покращенню естетики житлового простору всього суспільства».

 

Ми виражаємо нашу місію, цінності, на які ми спираємося, і нашу філософію роботи в нашому корпоративному слогані: "Ми будуємо польську якість". Ми довели високу якість нашої продукції з самого початку нашої діяльності. Пропонуємо переглянути фільм, у якому ми розповідаємо про походження компанії та важливі етапи її розвитку протягом понад двадцяти років історії.