top of page

Дрогобич отримав першу гуманітарну допомогу від водоканалу Кракова

27 лютого у Дрогобич прибув перший вантаж із гуманітарною допомогою від наших сусідів та партнерів – міста Кракова.


Зважаючи на складну ситуацію, в якій опинилася Україна через воєнні дії та приїзд на наші терени чимало біженців зі Сходу, водоканал Кракова вирішив підтримати нас та організував потужну гуманітарну допомогу. Як стверджує керівництво КП «Дрогобичводоканал» – між водоканалами двох міст впродовж кількох років тривають дружні та партнерські відносини.


Переговори із Польською стороною для отримання вантажу вів директор КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Конзьолка, із логістикою допоміг – підприємець Юрій Мацигін ("GREINPLAST-KARPATY").


Як підкреслив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, Дрогобич щиро вдячний за оперативну та таку потрібну для міста допомогу.

Це перша гуманітарна допомога, яка перетнула кордон і ми щиро вдячні усім полякам та нашим партнерам із водоканалу Кракова. Ваша підтримка вкрай важлива для нас та нашої громади. Знаю, що особисто президент водоканалу Кракова допомагав завантажувати усі ці речі. У важку хвилину ми відчуваємо, що ви з нами, ми одна згуртована родина!, – підкреслив очільник громади Тарас Кучма.

Серед речей, які прибули в місто Котермака – ліки, засоби для надання першої медичної допомоги, засоби гігієни та побутової хімії, харчові продукти. Частину медикаментів буде скеровано в медзаклади міста для запасу на випадок приймання поранених або ж надання допомоги біженцям. Інша частина – буде розподілена між пунктами прийняття біженців.

З гуманітарною допомогою прийшов й лист зі словами підтримки від президента водоканалу Кракова Пьотра Зентари.


У мить, коли Вас атакувала ворожа, агресивна та безжалісна сила, ми не можемо знайти та підібрати слова, щоб підтримати Вас. Ми просто хочемо сказати – що у цю важливу для Вас хвилину ми думаємо про Вас і ми поруч із Вами. Якщо Ви потребуватимете нашої допомоги – ми негайно зробимо усе можливе, щоб Вам допомогти. Можете бути впевнені, що на відстані лише трьохсот кілометрів від вашого міста у Вас є віддані друзі у Кракові.Щиро дякуємо нашим колегам за їхню свідому позицію та допомогу для нашого міста в цей непростий час.


 

Comments


bottom of page