top of page
Знімок екрана 2021-11-10 165429.jpg

ФАРБА ВНУТРІШНЯ КЕРАМІЧНА
 

ceramic2.png

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО СТИРАННЯ - 1 КЛАСУ

МАТОВЕ ПОКРИТТЯ

ВИСОКА ПОКРИВНА ЗДАТНІСТЬ

60 ГОТОВИХ КОЛЬОРІВ

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО ПЛЯМ ТА БРУДУ

ЛЕГКО МИЄТЬСЯ

ДО НАНЕСЕННЯ ВРУЧНУ

АБО РОЗПИЛЮВАЧЕМ

Колірна Палітра Керамічної Фарби

Звертаємо вашу увагу, що кольори, представлені на екрані не гарантують їхню ідеальну передачу, оскільки це пов'язано з індивідуальними налаштуваннями параметрів моніторів і відеокарт. Тому перед придбанням конкретного виробу, ми радимо перевірити колір на оригінальній карті кольорів Greinplast.

У виробництві фарби Greinplast Ceramic були використані інноваційні технології, які забезпечують найвищий клас 1 стійкості до стирання. Він також стійкий до будь-яких видів миття та видалення забруднень.

Фарба містить спеціальні добавки, які дозволяють видалити складні плями, наприклад, плями від червоного вина, олії, оливкової олії, плями від воскових олівців, плями від гірчиці, плями від кетчупу.

Вони захищають поверхню стіни від намокання такого роду забруднень протягом години. За цей час їх можна легко і повністю видалити без ризику пошкодити фарбу.

xKopia_zapasowa_grafika_640x480.png.pagespeed.ic.bMUkoHtq2i.png

Продукт з логотипом Grainplast має ще одну особливість, яка виділяє його серед конкурентів. Наявні у продажу керамічні фарби зазвичай мають т.зв напівматовий. Цей ефект дуже набридає користувачам. Глянець підкреслює нерівності поверхні і нанесення такої фарби вимагає граничної акуратності.
і точність від художника. У Greinplast Ceramic ефект блиску зведено до мінімуму, тому маляр не має проблем із отриманням ідеального та однорідного покриття. Завдяки цьому продукт можна використовувати на всіх звичайних поверхнях стін і стелі.

Правильно підібрана в'язкість і реологія роблять фарбу Greinplast Ceramic легкою для нанесення. Під час фарбування не розбризкується і дуже добре
покриває поверхню. Товар доступний в готових кольорах згідно палітри кольорів виробника.

xKopia_zapasowa_grafika_640x480.png.pagespeed.ic.bMUkoHtq2i.png
Знімок екрана 2021-11-10 164557.jpg
bottom of page